Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.81 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 

 

P.U.H. MiK Krzysztof Stoksik

[Polska]Gąsienice metalowo - gumowe Solideal

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Gąsienice metalowo - gumowe.

Ponad 10 lat intensywnych badań laboratoryjnych oraz doświadczeń w rzeczywistych warunkach eksploatacyjnych, prowadzonych przez biura techniczne SOLIDEAL'a na całym świecie, zaowocowały wprowadzeniem najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych do budowy gąsienic metalowo-gumowych. Prowadzone prace badawcze mają na celu ciągłe dostosowywanie parametrów gąsienic metalowo-gumowych do stale rosnących wymogów eksploatacyjnych i użytkowych, ergonomii pracy operatora oraz zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne - ograniczenia drgań i wibracji. Dotyczy to zarówno gąsienic konwencjonalnych, jak i wymiennych (z metalowymi), o długich i krótkich ogniwach.

Zaprojektowane i produkowane pod kątem zastosowań wymagających małych nacisków jednostkowych na podłoże w sprzęcie budowlanym, urządzeniach dostępowych i maszynach rolniczych.

Gąsienice metalowo-gumowe marki SOLIDEAL oferowane są w dużym wyborze wzorów bieżnika, z prowadzeniami odpowiadającymi rozwiązaniom stosowanym przez większość producentów sprzętu gąsienicowego na świecie, dostępne w wielu rozmiarach, także w wersji nie brudzącej (szarej) produkowanej na indywidualne zamówienie klienta.

Cały asortyment gąsienic metalowo-gumowych marki SOLIDEAL produkowany jest z najwyższej jakości kauczuku naturalnego zwiększającego jego parametry trakcyjne i wytrzymałościowe, co potwierdza certyfikat jakości ISO 9002.
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Motoryzacja ->Pojazdy -> Akcesoria, części zamienne

 
     
 

P.U.H. MiK Krzysztof Stoksik

Ulica:Portowa 19
Miasto:Gliwice
Kod pocztowy:44-100
Region:śląskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 32 3325445
Faks: +48 32 3003030

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Krzysztof Stoksik
Telefon stacjonarny: +48 32 3325445
Telefon komórkowy: +48 501059900
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję